W czym mogę wziąć udział?

Kościół to coś więcej niż nabożeństwo niedzielne. To ludzie, którzy się znają, dzielą ze sobą życie, pomagają sobie nawzajem w rozmaity sposób w ciągu tygodnia. Co tydzień odbywają się spotkania tzw. Grup domowych, w których ludzie w nieformalnej atmosferze uczą się o Bogu, modlą się o siebie, wspólnie jedzą, śmieją się i rozmawiają o życiu, szukają sposobów jak być pomocą dla siebie i innych (patrz GRUPY DOMOWE). Prowadzimy też inne zorganizowane formy służby dla dzieci, MŁODZIEŻY, dorosłych, KOBIET i mężczyzn.

Jeśli widzisz potrzebę pogłębienia lub usystematyzowania swojej wiary, masz wątpliwości, trudne pytania, których nie wiesz komu zadać lub jesteś na początku swojej drogi naśladowania Jezusa to zgłoś się na KURS ALFA – poleca go 18 milionów osób, które go ukończyło.

Czego spodziewać się na spotkaniach?

Nabożeństwa odbywają się o godz. 10:00 i trwają około 1,5h.

Czego możesz się na nich spodziewać? Dużo śpiewamy i ciesząc się osobistą relacją z Bogiem modlimy się do Niego własnymi słowami. Ponadto bardzo cenimy sobie Biblię więc dużą (procentowo) część nabożeństwa poświęcamy na słuchanie nauczania opartego o Biblię (czyli kazanie). Dwa razy w miesiącu przystępujemy do Wieczerzy Pańskiej, popularnie zwanej w Polsce komunią. A ponadto możesz się spodziewać serdecznej i miłej atmosfery. Po nabożeństwie zazwyczaj zostajemy dłużej, aby ze sobą porozmawiać przy kawie, herbacie, a czasem jakimś słodkim poczęstunku.

Spotkania są otwarte i nie musisz czuć się zobowiązany do aktywnego uczestnictwa we wszystkim, co się będzie działo, ale można przypuszczać, że ciężko Ci będzie się powstrzymać.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami używając poniższego formularza.

Twoje Imię

Twój E-mail

Temat

Wiadomość