Świadomość – podróż w głąb naszego umysłu i serca

Może masz wrażenie, że twoje emocje przejmują nad tobą kontrolę. Może zastanawiasz się dlaczego twoje relacje z ludźmi są takie trudne lub dlaczego w pewnych sytuacjach sobie nie radzisz. Może lubisz poznawać siebie. Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, zapraszam cię w podróż w głąb naszego umysłu, gdzie czekają na odkrycie tajemnice głęboko skrywanych przekonań i myśli.
Odrobina teorii połączona z warsztatami może otworzyć drzwi do nowego spojrzenia na siebie i uwolnić ze schematów. – Marta Kelly

Marta Kelly – oligofrenopedagog, psychoterapeuta poznawczo behawioralny, socjoterapeuta, doradca zawodowy.
Ukończyła studia wyższe na UWM z oligofrenopedagogiki oraz podyplomowe z zakresu socjoterapii i podyplomowe z z zakresu doradztwa zawodowego.
Posiada wieloletnie doświadczenie w terapii grupowej i indywidualnej dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z rożnymi problemami, m.in. eksperymentujących ze środkami psychoaktywnymi, uzależnionymi, z niską samooceną, problemami w sferze emocjonalnej, zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, z objawami wypalenia zawodowego, będącymi w kryzysie.
Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej będącego członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Organizatorzy:

  • Olsztyńskie Forum Kobiet
  • Kościół Chrześcijan Baptystów w RP – zbór w Olsztynie
  • Wstęp wolny